TIP na Váš vianočný DARČEK

TIP na Váš vianočný DARČEK
13. decembra 2016 Lukáš Kasina
Milý Ježiško…
Aj Vy sa tvárite, že nevidíte predvianočnú mániu? Hrať mŕtveho chrobáka Vám nepomôže. A ak sa chcete vyhnúť šialenému nakupovaniu darčekov na poslednú chvíľu, je najvyšší čas pouvažovať, čo by koho potešilo. Ponúkame Vám prehľadný zoznam darčekov, ktorý môžete použiť ako malý darčekový ťahák pre Vašich blízkych.

Pre MAMKU

Na mame sa nešetrí! Pripravte jej prekvapenie v podobe maxidarčeku. Čo tak pohodlné dámske členkové kožené čižmy, ktoré vynosí v jari, či na jeseň? Či kvalitná sivá, ľahkozladiteľná kabelka značky MARCO TOZZI? Určite sa jej skvelo hodí do práce. Radosť by jej zaručene urobila i kožená peňaženka z novej kolekcie značky LAGEN. Alebo jej kúpte rovno všetko! Veď kedy, ak nie teraz?

114

Pre KAMARÁTKU

Nielen spoločná káva a babské klebety spájajú Vás a Vašu najlepšiu kamarátku. Prekvapte ju elegantnou lakovanou kabelkou, v ktorej ukryjete kvalitnú koženú manikúru. Zaručene si získate jej ženské srdce s citom pre módu.

112

Pre MANŽELA

Váš muž je Vaša vizitka. Darček treba vyberať starostlivo a premyslene. Kvalitné spoločenské topánky sú TOP. A keďže je to Vaša drahá polovička, určite chcete, aby aj v práci vyzeral tip-top. Siahnite po kvalitnej pánskej taške, ktorá ho odprezentuje v tom najlepšom svetle.

115

Pre OCINA

Muži si ešte v dnešnej dobe nezvykli na pojem pánska kabelka-pánska taška. Možno by to šokovalo aj Vášho ocina. Ale kvalitná kožená peňaženka bude určite hrať prím. A aby zabudol na kadejaké boliestky, ktoré možno už v svojom veku má, pribaľte mu hrejivý termo vankúš.

113

Pre SESTRU

Urobte si sistersday a vyberte sa na spoločne nákupy, ktoré by Vám závideli aj nákupné maniačky. Vy ju predsa poznáte najlepšie! Bude pre Vás určite maličkosť zladiť momentálne trendové farby petrolejovú, či smaragdovú. Kožené zelené čižmy s kabelkou v rovnakom odtieni, štýlová kabelka petrolejovej farby,či trendové čižmy so strapcami jej určite urobia veľkú radosť.

Pre BRATA

Jednoznačne BUGATTI! Značka precíznosti a zaujimavého dizajnu. Muži milujú drahé a kvalitné auta. Čo tak obuť ich do kvality značky BUGATTI? Trendové kožené topánky doplňte pánskou taškou v praktickom dizajne a u Vášho brata to máte vyhraté!

117

116

Pre VÁS

A bodka na záver. Odmeňte sa aj Vy! Za to, aká ste super žena, mama, sestra, dcéra, kamarátka, aký ste skvelý človek. Urobte si radosť kvalitnými koženými čižmami, trendovou kabelkou do práce, či štýlovou crossbody kabelkou len tak na prechádzku do mesta. Našim tipom sú kožené lodičky na podpätku, ktoré sú must have každej štýlovej ženy.

Komentáre